Wszystkie drogi prowadzą z Rzymu …
na Warmię i Mazury!

Posted on 20.06.2017


Miło nam poinformować, iż w dniach 19-25 czerwca Zagraniczny Ośrodek POT w Rzymie we współpracy merytorycznej z W-M ROT, realizuje prezentację Warmii i Mazur na stronie www.polonia.travel jak również na w mediach społecznościowych tj. Facebook  , Instagram i Twitter.

W ramach tych mediów region nasz będzie prezentowany poprzez turystykę kulturową (zamki i pałace), turystykę gastronomiczną (regionalne potrawy i trunki), turystykę aktywną (żagle, kajaki, rowery) jak również wydarzenia w regionie.

Wprowadzeniem w Warmię i Mazury jest przedstawienie zdjęcia zagadki, gdzie internauci komentują i udostępniają post dalej. W ciągu tego tygodnia zostanie opublikowanych ok. 10 postów na Facebooku oraz ok. 5 na Instagramie. Bieżące wydarzenia będą publikowane również na Twitterze. Dodatkowo, regionowi naszemu poświęcony zostanie artykuł na powyżej wspomnianej stronie internetowej zawierający krótką charakterystykę oraz informacje o najważniejszych atrakcjach, wydarzeniach kulturalno – rozrywkowych, gastronomicznych.

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.