Podmioty gospodarcze


Hotel HP Park (B&D HOTELS S.A.)
ul. Warszawska 119 , 10 -701 Olsztyn
Reprezentuje: Dorota Kłyszewska
Członek W-M ROT od 2003 r.

Hotel „Rydzewski”
ul. Armii Krajowej 32
19-300 Ełk
Reprezentuje: Katarzyna Rydzewska
Członek W-M ROT od 2005 r.

Mazury PTTK Sp. z o.o.
ul. Staromiejska 1
10-950 Olsztyn
Reprezentuje: Zbigniew M. Błaszczyk
Członek W-M ROT od 2005 r.

Przedsiębiorstwo Turystyczne „Wagabunda”
ul. Leśna 2
11 – 730 Mikołajki
Reprezentuje: Jerzy Marcin Banat
Członek W-M ROT od 2007 r.

BUT „Szarpie Travel”
ul. Mickiewicza 17/2
10-508 Olsztyn
Reprezentuje: Wojciech Śmieszek
Członek W-M ROT od 2009 r.

Pałac i folwark Galiny ***
Galiny 110
11-200 Bartoszyce
Reprezentuje: Alicja Podolecka
Członek W-M ROT od 2010 r.

Condohotels Management Sp. z o.o.
ul. Wyszyńskiego 11A
14-100 Ostróda
Reprezentuje: Elżbieta Lendo
Członek W-M ROT od 2012 r.

EXPO MAZURY Spółka Akcyjna
ul. Grunwaldzka 55
14-100 Ostróda
Reprezentuje: Marcin Stefański
Członek W-M ROT od 2013 r.

„Bliżej Natury” sp. z.o.o. Hotel Marina Club
Siła 100
11-036 Gietrzwałd
Reprezentuje: Paulina Różańska
Członek W-M ROT od 2013 r.

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie sp. z o.o.
Wysoka Wieś 22
14-100 Ostróda
Reprezentuje: Joanna Kaszubowska
Członek W-M ROT od 2014 r.

GrandHotel Tiffi
ul. Dąbrowskiego 9
14-200 Iława
Reprezentuje: Anna Kiszczak – Ruszczyk
Członek W-M ROT od 2014 r.

Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o.
ul. Św. Jacka Odrowąża 15
03-310 Warszawa
Reprezentuje: Bogusław Kowalewski
Członek W-M ROT od 2014 r.

Sand Valley Company Sp. z o.o.
ul. Sand Valley 23
14-400 Pasłęk
Reprezentuje: Antti Pohjonen
Członek W-M ROT od 2014 r.

Hotel Mikołajki *****
Aleja Spacerowa 11 (Ptasia wyspa)
11-730 Mikołajki
Reprezentuje: Ireneusz Czerski
Członek W-M ROT od 2015 r.

Masuria Hotel & SPA ****
Worliny 33
14-105 Łukta
Reprezentuje: Barbara Pawliczuk
Członek W-M ROT od 2015 r.

Hotel Elbląg ****
Stary Rynek 54-59
82-300 Elbląg
Reprezentuje: Jerzy Rejchert
Członek W-M ROT od 2015 r.

Hotel Tajty Sp. z o.o.**
ul. Przemysłowa 17
11-500 Giżycko
Reprezentuje: Marek Szmit
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Mazury S.C.***
Aleja Wojska Polskiego 56
11-500 Giżycko
Reprezentuje: Krzysztof Skrzypczyk
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Gołębiewski ****
ul. Mrągowska 34
11-730 Mikołajki
Reprezentuje: Alicja Dąbrowska – Koc
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Anek ***
ul. Roosevelta 25
11-700 Mrągowo
Reprezentuje: Alicja Mroczko – Klecan
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Europa **
Al. Wojska Polskiego 37
11-500 Giżycko
Reprezentuje: Joanna Dzienis
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Krasicki****
Pl.Zamkowy 1/7
11-100 Lidzbark Warmiński
Reprezentuje: Mariusz Pawliczak
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Anders****
ul. Spacerowa 2
14-133 Stare Jabłonki
Reprezentuje: Andrzej Dowgiałło
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Amax***
Al. Spacerowa 7
11-730 Mikołajki
Reprezentuje: Marcin Jastrzębski
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Mazuria***
ul. Jaszczurcza Góra 28
11-700 Mrągowo
Reprezentuje: Ewa Prokop
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Ventus****
Promenada Zdrojowa 12
19-500 Gołdap
Reprezentuje: Sławomir Gołubowicz
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Natura Mazur****
ul. Brajnicka 1 / Warchały
12-122 Jedwabno
Reprezentuje: Andrzej Bałdyga
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Solar Palace***
ul. Jaszczurcza Góra 22-24
11-700 Mrągowo
Reprezentuje: Lila Najmoła
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Mercure Mrągowo***
ul. Giżycka 6
11-700 Mrągowo
Reprezentuje: Anetta Dryszel
Członek W-M ROT od 2016 r.

PPUH i E „Szynaka” Pałac Mortęgi
Mortęgi 3
14-260 Lubawa
Reprezentuje: Alina Szynaka
Członek W-M ROT od 2016 r.

Termy Medical Warmia Park****
Pluski
11-034 Stawiguda
Reprezentuje: Wioleta Ful
Członek W-M ROT od 2016 r.

Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & SPA
Stare Sady 4
11-730 Mikołajki
Reprezentuje: Robert Śliwiński
Członek W-M ROT od 2016 r.

„Wioska Żeglarska” Krzysztof Kosiński
Aleja Spacerowa 7
11-730 Mikołajki
Reprezentuje: Krzysztof Kosiński
Członek W-M ROT od 2016 r.

Mazurskie Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe „Zamek Ryn” Sp. z o.o.
Plac Wolności 2
11-520 Ryn
Reprezentuje: Magdalena Dowgiałło-Karolczyk
Członek W-M ROT od 2016 r.

Fidagaria Sp. z o.o. (Kurza Góra)
ul. Olsztyńska 5F
14-100 Ostróda
Reprezentuje: Sebastian Pawłowski
Członek W-M ROT od 2017 r.

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.