Targi turystyczne w roku 2018

Posted on 30.01.2018


Warmińsko – Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna we współpracy z partnerami zaprasza w roku 2018 na następujące wydarzenia targowe:

Targi Adventur w Wilnie

Targi Adventur w Wilnie – to coroczna, styczniowa impreza na której spotyka się ponad 150 wystawców z 16 krajów. Poszukiwane oferty wśród odwiedzających to oferty dotyczące: kultury rycerskiej – zamków, fortyfikacji, miejsc noclegowych w obiektach agroturystycznych, propozycji wypoczynku dla rodzin z dziećmi, campingów. W tym roku aktywny udział w targach w Wilnie wzięła: W- M ROT, Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku, LOT Kraina Zalewu Wiślanego w Elblągu.

Więcej informacji o wydarzeniu https://www.litexpo.lt/en/exhibitions/international-exhibition-on-tourism-and-active-leisure

IMTM w Izraelu

IMTM w Izraelu to kolejne targi turystyczne, które są kontynuacją działań podjętych w latach ubiegłych. Wzrost odwiedzin naszego regionu przez turystów z Izraela jest rezultatem naszej owocnej promocji. Targi w Tel Awiwie rozpoczynają się 6 lutego i potrwają 2 dni, a ze szczegółowym programem imprezy można zapoznać się na stronie:

http://imtm-telaviv.com  

Najbardziej poszukiwane materiały wśród odwiedzających  dotyczą  najatrakcyjniejszych miejsc związanych  z przyrodą i historią. Nie brakuje zapytań o tradycyjną kuchnię polską czy koszerną. Dużym zainteresowaniem cieszą się mapy ze szlakami wodnymi czy trasami rowerowymi.

 

Wiatr i Woda w Warszawie

Wiatr i Woda w Warszawie to największe targi sportów wodnych i rekreacji w Polsce. Stoisko przygotowuje W-M ROT przy współpracy z Departamentem Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego, a jego partnerem jest Obwód Kaliningradzki. Nie zabraknie również biura Mazury PTTK z Olsztyna oraz po sąsiedzku Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku z licznymi podmiotami oferującymi propozycje dotyczące turystyki wodnej. Otwarcie targów nastąpi 8 marca. Impreza potrwa do 11 marca.
W roku ubiegłym swoją ofertę prezentowało około 370 wystawców, a 35 tys. osób odwiedziło targi.

Szczegółowe informacje dotyczące Wiatru i Wody na stronie http://wiatriwoda.pl

Workshopy – Kaliningrad, Izrael

W ciągu roku nie zabraknie spotkań turystycznych tzw. workshopów – w lutym w Kaliningradzie oraz w maju w Izraelu.

 

Targi – Hamburg, Berlin

Natomiast w lutym wspólnie przy współpracy z członkami W-M ROT: Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku oraz LOT Kraina Zalewu Wiślanego w Elblągu będziemy promowali swoje walory turystyczne w Hamburgu. Na stronie http://www.reisehamburg.de  znajdują się informacje o wystawcach, programie targów, godzinach otwarcia.

Nie zabraknie nas na targach turystycznych  ITB w Berlinie, gdzie wspólnie z partnerami tradycyjnie będziemy promować swoje największe atrakcje Warmii i Mazur. Więcej informacji o ITB na stronie: http://www.itb-berlin.de

 

Targi Messe Boot & Fun w Berlinie to listopadowa impreza adresowana do miłośników sportów wodnych. Nie zabraknie naszych propozycji czarterów, wypożyczalni sprzętu wodnego, noclegów, folderów ze szlakami kajakowymi oraz atrakcji regionu. Informacja o targach na stronie http://www.boot-berlin.de

 

O szczegółach planowanych imprez będziemy informować na blogu na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego udziału w wydarzeniach turystycznych, a członków WMROT do nieodpłatnego przekazywania swoich materiałów na ww. wydarzenia.

 

Przygotowała:

Monika Mikulska

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.