Zagroda Edukacyjna „Ziołowy Dzbanek” w gronie najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce

Posted on 30.01.2018


Miło nam poinformować, iż Zagroda Edukacyjna „Ziołowy Dzbanek” w Sąpach z województwa warmińsko –mazurskiego znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych rodzinnych atrakcji w Polsce dla dzieci 2018 r.

 

Cieszymy się wspólnie z „Ziołowym Dzbankiem” tym wyróżnieniem, tym bardziej, iż Ranking TOP 10 został wytypowany wg czytelników bloga podróżniczego „Dziecko w podróży”. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie:

www.dzieckowpodrozy.pl/ranking-najlepsze-atrakcje-dla-dzieci-w-polsce/

Jest to portal niezwykle aktywny, oferujący niezliczone atrakcje i polecający miejsca, gdzie każdy z rodziców znajdzie coś interesującego dla swojej pociechy.
„Ziołowy Dzbanek” ma w swojej ofercie: warsztaty garncarstwa, florystyki, zielarstwa, lalkarstwa, decoupage czy też  zajęcia podczas których można aktywnie uczestniczyć w zbiorach ziemniaka, dojenia krowy czy wekowania owoców.

Więcej informacji o zagrodzie edukacyjnej na stronie www.ziolowydzbanek.pl

 

Warto wspomnieć, iż w roku ubiegłym w pierwszej dziesiątce znalazła się inna ciekawa atrakcja dla dzieci z naszego regionu – Garncarska Wioska k/Nidzicy – www.garncarskawioska.pl

 

Ziołowy Dzbanek został również dostrzeżony przez redakcję LOVE W_M i już najbliższym letnim jego wydaniu, będzie można poczytać o atrakcjach tego miejsca.

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.