Warmińsko – Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna, zaprasza informatorów turystycznych oraz pracowników samorządowych biur promocji z woj. warmińsko-mazurskiego do wzięcia udziału w wyjeździe studyjnym mającym na celu zwiększenie wiedzy o atrakcjach turystycznych naszego regionu pn. „Wizyta studyjna dla informatorów turystycznych Warmii i Mazur Szlakiem Krainy Kanału Elbląskiego”.

Wizyta odbędzie się w dniach 16 – 17 maja 2018 r.

W-M ROT od ponad 11 lat realizuje szkolenia jak i wizyty studyjne dla osób pierwszego kontaktu z turystami przybywającymi na Warmię i Mazury. Ostatnie szkolenie w terenie odbyło się w dniach 25 – 26 kwietnia 2017 r., podczas którego ponad trzydziestu uczestników w ciągu dwóch intensywnych dni, zobaczyło skarby oraz cenne lecz niekoniecznie znane atrakcje turystyczne na Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej. Bogaty program przewidywał bowiem odwiedziny miejsc w sposób znaczący podnoszących atrakcyjność oferty szlaku.

W tym roku program wizyty studyjnej poświęcony został miejscom związanym z Krainą Kanału Elbląskiego oraz atrakcjom turystycznym znajdującym się na tym szlaku. W ramach wizyty studyjnej odbędzie się również szkolenie pt. „Jak przygotować grę miejską?”.

Zainteresowanych udziałem w wizycie studyjnej prosimy o potwierdzenie uczestnictwa przez wypełnienie formularza znajdującego się pod linkiem http://tiny.pl/gk3rz do dnia 8 maja 2018 r.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Majewska amajewska@wmrot.org, tel. 89 535 35 65

Koszt udziału w przedsięwzięciu wynosi 60 zł brutto/os.

Serdecznie zapraszamy!

Zadanie współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego
Partnerem wizyty studyjnej jest Polska Organizacja Turystyczna oraz PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.