8 czerwca br. rozpoczęła się podróż studyjna po Mazurach blogerów Kasi i Macieja Marczewskich z największego blogu podróżniczego o Polsce „Ruszaj w drogę” (www.ruszajwdroge.pl). Blogerzy dwa lata temu ukazali na swoim blogu Warmię, a teraz przyszła kolej na Mazury.

 

Pod hasłem #MazuryNieoczywiste Kasia i Maciej planują zwiedzić Krainę Wielkich Jezior Mazurskich poprzez odwiedzenie między innymi takich miast jak Mrągowo, Mikołajki, Pisz, Giżycko czy Węgorzewo. W podróży tej nie zabraknie również elementów aktywnych tj. rejs statkiem po jeziorze Niegocin, przejażdżka po szlaku Green Velo oraz spływ kajakowy Krutynią. Blogerzy odwiedzą ponadto kwaterę Hitlera w Gierłoży i dawną Kwaterę Naczelnego Dowództwa wojsk Lądowych w Mamerkach.

Mazury są najczęściej rozpoznawalne jako kraina z jezior słynąca. Małżeństwo blogerów pasjonujące się na co dzień aspektami kulturowymi, pokaże jak zwiedzać ten region przede wszystkim przez pryzmat krajobrazu kulturowego.

Relacja z wizyty studyjnej ukaże się na blogu www.ruszajwdroge.pl, a w trakcie wizyty można podglądać bieżące relacje z wizyty Kasia i Maćka na następujących kanałach:

www.facebook.com/Ruszajwdroge

www.instagram.com/ruszajwdroge

Kategorie: Blog

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.