W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą Północ” Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna z regionalną marką Specjal, zapraszają Polaków do odkrywania piękna regionu i skorzystania z bogatej oferty turystycznej.

Kampania promuje turystykę w trzech województwach regionu północnej Polski: warmińsko-mazurskim, pomorskim, i kujawsko-pomorskim. Skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób w całej Polsce poszukających miejsca na wakacje, a także do samych mieszkańców tych województw, by zachęcić ich do lepszego poznania swoich okolic.

Naszą kampanią chcemy zachęcić ludzi z całej Polski do przyjazdu na Północ – mówi Magdalena Cichocka-Fronc, senior brand manager marki Specjal. – W czasach, gdy branża turystyczna przeżywa trudności, Specjal wspiera turystykę w swoim regionie. Liczymy, że zasięg kampanii przełoży się na większe zainteresowanie Warmią i Mazurami oraz całą Północą Polski.

Monochromatyczne kreacje kampanii przedstawiają atrakcje regionu i kierują wprost na portale turystyczne: www.mazury.travel, www.pomorskie.travel i www.kujawsko-pomorskie.travel. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje, jak m.in.: co zwiedzić, jak dojechać, gdzie się zatrzymać, co i gdzie zjeść, z jakich atrakcji skorzystać.

– Dzięki wspólnym działaniom możemy szerzej pokazywać walory Warmii i Mazur – mówi Justyna Szostek, dyrektor biura Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. W obecnym czasie obcowanie z naturą, bycie aktywnym, są doskonałym pomysłem na zdrowy wypoczynek. A sposobności do tego na Warmii czy Mazurach można znaleźć wiele.

Kampania rozpoczęła się w połowie czerwca i potrwa do końca sierpnia. Partnerami akcji są: Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Kujawsko Pomorska Organizacja Turystyczna.

Więcej o akcji na www.specjal.pl

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.