Ostatni rok szczególnie pokazał nam jak ważne jest dbanie o zdrowie, a wiele osób zaczęło aktywnie spędzać swój wolny czas. Lato na Warmii i Mazurach oferuje szereg możliwości spędzenia czasu w ruchu – na rowerze, kajaku, żeglując czy też biegając po przepięknych lasach. My natomiast (Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z regionalnymi blogerami Szalonymi Walizkami) chcemy pokazać, że zima w naszym regionie to także doskonały czas na promocję bycia aktywnym. Mamy stoki narciarskie, przygotowane trasy do narciarstwa biegowego. Ale to nie wszystko – mamy jeziora!, a one są doskonałym miejscem do morsowania.

Stąd też powstał pomysł zaproszenia podróżniczych blogerów z Polski na wspólne morsowanie i promowanie aktywnego spędzaniu czasu i zimą na Warmii i Mazurach.

W najbliższą sobotę – 20 lutego, na plaży przy Hotelu Anders w Starych Jabłonkach blisko 30 blogerów spotka się w wodzie jeziora Szeląg Mały i z radością będzie przekazywać informacje o pięknie Warmii i Mazur w świat.

Zapraszamy do śledzenia social mediów naszych gości:

Twój Plan w Podróży , Antek w Podróży , Bo chcieć to móc, Co tam w podróży , Ready for Boarding, Zbieraj się, Słowiańska Wędrowniczka, Złap Trop, Językowa Siłka, Życie w Podróży, Wszędobylscy, Cel w Podróży, Kaja Rhemus Vlog, Gadulec, Robimy Podróże, Ok Travelers , Pojechana, Hvala, Doris In Social Media, Gdzieś Ty Był, Martyna Chomacka MasterChef, Tysiąc Stron Świata, Podróż Odbyta, Kuba Gębura, Szalone Walizki , Łukasz Kędzierski , Gdzie Słońce dla Nas Wschodzi

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pan Gustaw Marek Brzezin.

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.