Serdecznie zachęcamy do udziału w II Forum Marki Miejsca SPECIFICA, które odbędzie się online 7 października 2021 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Patronem branżowym tego wydarzenia jest Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych, którego jesteśmy członkiem.
SPECIFICA to konferencja poświęcona marketingowi terytorialnemu. Jej pierwszą edycję, która odbyła się w październiku ubiegłego roku, zdominowała tematyka wpływu pandemii na turystykę, kulturę i rekreację, w tym ich komunikację marketingową.
Podczas tegorocznej edycji mowa będzie o nowych trendach, wśród polskich turystów podczas pandemii, planach władz Krakowa dotyczących prowadzenia bardziej niż dotychczas zrównoważonej turystyki na terenie miasta czy dobrych praktykach, w tym np. programie lojalnościowym uruchomionym w obecnym sezonie w województwie śląskim. Wspólnie z uczestnikami SPECIFICI będziemy chcieli znaleźć odpowiedzi na pytania, jak będzie wyglądał rynek turystyczny po pandemii, jakie produkty, kompetencje i sposoby komunikacji zyskają na znaczeniu, a jakie zaczną odchodzić w zapomnienie.
Szczegóły oraz program forum dostępne są na oficjalnej stronie konferencji https://specifica.pl/ oraz na Facebooku https://www.facebook.com/events/839886476722820

Na uczestników konferencji czeka mocna dawka aktualnych tematów ze świata place brandingu, m.in.

– Premierowa prezentacja ogólnopolskich badań dot. spędzania czasu wolnego po pandemii – co się zmieniło?

– Polityka zrównoważonej turystyki na przykładzie Krakowa

– Odpowiedź na pytanie o to, jak efektywnie wspierać turystykę regionalną w czasie pandemii

Nie zabraknie również dyskusji i przykładów dobrych praktyk, prezentowanych przez członków społeczności SPECIFICI.

Polecamy i zapraszamy!

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.