Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami najlepszych produktów turystycznych w 2021 roku. Produkty turystyczne zgłoszone do głosowania internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, które zapewniają im wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania.
Atrakcja, która uzyska największą liczbę oddanych głosów zdobędzie Certyfikat Internautów 2021 przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną.
Województwo warmińsko-mazurskie w tym roku reprezentuje Uzdrowisko Goładap i Puszcza Romincka

Uzdrowisko Gołdap i Puszcza Romincka leżą na północno-wschodnim krańcu Polski, na Mazurach Garbatych. Tutaj poczujesz się jak w górach, tyle że nad licznymi jeziorami, rzekami i strumykami. Polodowcowy krajobraz to arcydzieło zaskakujące różnorodnością. Istniejący tu mikroklimat, najczystsze powietrze w Polsce, obszary wodne i leśne sprzyjają rozwojowi turystyki aktywnej, rowerowej i zdrowotnej. Obszar splata w sobie burzliwe dzieje różnych kultur oraz narodów. To zakątek idealny dla poszukujących odpoczynku od szybkiego życia. Mała liczba ludności staje się obecnie atutem. Tu kwitnie idea slow life, gdyż Gołdap należy do sieci miast Cittaslow wolnego i spokojnego życia.

Kuchnia kresowa ukształtowała się w warunkach burzliwej historii tego regionu i dostępna jest w tutejszych restauracjach. Oferta miejsca jest różnorodna. Latem popłyniesz katamaranem solarnym, pospacerujesz znakowanymi szlakami czy przemierzysz rowerem Puszczę Romincką i Green Velo. Zwiedzisz Szlak Połamanych Semaforów (m.in. Mosty w Stańczykach). Zimą pozjeżdżasz tu na nartach z Gołdapskiej Góry lub pozwiedzasz okolice na biegówkach. Spragnieni regeneracji polubią oferowane przez hotele pakiety spa, poprawią swoje zdrowie w tężniach latem czy mini tężni i grocie solnej przez cały rok.

Głosować można klikając tutaj https://bit.ly/30FQ6fT
Produkty turystyczne ułożone są w kolejności alfabetycznej według nazw województw od lewej do prawej strony. Aby zagłosować należy otworzyć obrazek danego produktu, a następnie nacisnąć przycisk „GŁOSUJ”. Głosowanie trwa do 3 listopada br. do godziny 23.59

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.