Publikacja:  | Zmiana: 

RUSZA TEGOROCZNA EDYCJA KONKURSU AGRO-EKO-TURYSTYCZNEGO ZIELONE LATO – ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ DO 20 MAJA 2022 ROKU.

To jeden z najstarszych i najbardziej popularnych w naszym województwie konkursów, w którym o miano najlepszych z najlepszych rywalizują ze sobą obiekty turystyki wiejskiej z Warmii i Mazur.

Celem inicjatywy jest promocja najlepszych obiektów turystycznych zlokalizowanych na obszarach wiejskich Warmii i Mazur.

W „Zielonym Lecie” mogą wziąć udział przedstawiciele trzech rodzajów obiektów:

  • agroturystyczne,
  • obiekty turystyki wiejskiej
  • zagrody edukacyjne.

– Dzięki konkursowi Zielone Lato popularyzujemy idę współpracy i przedsiębiorczości na warmińsko-mazurskiej wsi oraz promujemy turystykę na tych obszarach. To ważne zadanie z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju i upowszechniania turystyki w naszym województwie. Gorąco zachęcamy do udziału gospodarstwa agroturystyczne i inne obiekty wymienione w regulaminie konkursu – tłumaczy Marcin Galibarczyk, dyrektor Departamentu Turystyki i Sportu.

Obiekty można zgłaszać na podany poniżej adres Departament Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego (ul. Mariańska 3, 10-052 Olsztyn) lub drogą elektroniczną do 20 maja 2022 roku (wyłącznie na zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszenia obiektu). Szczegółowych informacji udziela Agnieszka Wojciechowska, Departament Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, tel. 521 69 00, 521 69 07 lub a.wojciechowska@warmia.mazury.pl

Do pobrania:

  1. Regulamin konkursu Agro-Eko-Turystycznego
  2. Formularz zgłoszenia obiektu
  3. Oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na udział w konkursie
  4. Uchwała zarządu województwa warmińsko – mazurskiego w sprawie powołania komisji konkursowej
Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.