Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Rozwoju oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Już w listopadzie w nowej odsłownie powraca ulubiona akcja Polskiej Organizacji Turystycznej – Weekend za pół ceny. W tym roku w nowej odsłonie! Bo aż w dwóch weekendach listopada. 18-20 oraz 25-27/11/2022 r.
Rejestracja podmiotów rusza już 5/09!
Sprzedaż ofert rusza w II połowie października!

Dla branży to świetna okazja do promocji swoich ofert, również poza głównym sezonem turystycznym. Ogólnopolska kampania promocyjna, zwiększenie liczby gości i reklama własnych usług – to efekty, obok których nie można przejść obojętnie. Zadowolenie partnerów i wrażenia turystów z sześciu dotychczasowych edycji są tego najlepszym dowodem.

Działasz w branży turystycznej lub okołoturystycznej?

Weź udział bezpłatnie w akcji i wypromuj swoją ofertę hotelową, gastronomiczną, czy kulturową. W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowe korzyści również poza głównym sezonem turystycznym. Przygotowując okazyjne oferty, dotrzesz do znacznie większej grupy turystów! Liczby mówią same za siebie:

Ponad 1 000 000 Klientów skorzystało z ofert poprzednich edycji
98% Partnerów widzi korzyści płynące z udziału w akcji
96% Przedsiębiorców deklaruje chęć wzięcia udziału w kolejnych edycjach akcji

Dołącz do zadowolonych partnerów ogólnopolskiej akcji!

Zgłoszenia można dokonać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

REGULAMIN AKCJI

PORADNIK PARTNERA AKCJI

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.