Ruszyło głosowanie w VI Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów – nasz region z pięknym filmem o Szlaku Kopernikowskim – reprezentują Na szlaku przygód.

Nie zawahajcie się głosować – codziennie aż do 18 czerwca 2023r., do godz. 20:00! https://mistrzostwablogerow.polska.travel/wojewodztwo-warminsko-mazurskie-vi-turystyczne-mistrzostwa-vlogerow/

W ramach konkursowej rywalizacji podróżnicy, których spośród otrzymanych zgłoszeń wybrała powołana przez Polską Organizację Turystyczną kapituła, mają za zadanie wykonanie określonych w konkursie zadań – publikację dwóch filmów na autorskim kanale YouTube oraz mediach społecznościowych. O tym kto wygra zdecydują trzy czynniki: wyniki głosowania internautów (25%), zasięgi wygenerowane przez vlogerów (25%) oraz ocena Kapituły (50%).

Informujemy, że realizator konkursu dołożył wszelkich starań, by system działał bez zarzutów i z sukcesem przetestował jego działanie na różnych urządzeniach i z wykorzystaniem różnych adresów mailowych.

Rezultaty zabawy zostaną opublikowane przez Polską Organizację Turystyczną na stronie https://mistrzostwablogerow.polska.travel/ już 19 czerwca br., o godz. 10:00.

Serwis W-M ROT używa ciasteczek. Zapoznaj się z Polityką prywatności.